Locuri de muncă

Operator CNC

5 posturi disponibile

Descriere job

Angajam Operator CNC pentru unul din clientii nostri din Timisoara, care se ocupa cu fabricarea componentelor pentru imprimante.

Cerinte:

  • Dexteritate manuala, atent la detalii;
  • Precizie in desfasurarea activitatii;
  • Capacitate de asimiliare rapida;
  • Responsabilitate la locul de munca.

Responsabilitati:

  • Pregateste semifabricatul pentru operaţia de prelucrare prin aşchiere;
  • Opereaza mașini-unelte cu comandă numerică și/sau centre de prelucrare cu comandă numerică pentru meseria de operator ;
  • Masoara si verifica piesele folosind instrumentele de masura, conform cerintelor si specificatiilor tehnice;
  • Asigura schimbarea sculeleor si insertiilor;
  • Se asigura ca toate produsele executate in proces indeplinesc condictiile de calitate si specificatiile tehnice.

Beneficii:

  • Salariu atractiv;
  • Tichete de masa 30 ron/ zi;
  • Al 13- lea si al 14-lea salariu;
  • Transport asigurat;
  • Polita de asigurare.