Locuri de muncă

Gestionar depozit

3 posturi disponibile

Descriere job

Angajam Gestionar Depozit pentru unul din clientii nostri din Timisoara, care se ocupa cu fabricarea componentelor pentru imprimante.
Responsabilitati:
- Primirea, receptionarea si stocarea marfurilor conform procedurilor stabilite;
- Gestionarea stocurilor si mentinerea evidentelor actualizate;
- Intocmirea pe fiecare schimb proces-verbal de predare-primire a produselor finite intrate in magazie;
- Monitorizarea traseelor de transport în colaborare cu departamentul de transport;
- Coordonarea tuturor activităților cu furnizorii, transportatorii și echipele interne pentru optimizarea eficienței lanțului de aprovizionare.
Cerinte:
- Studii medii;
- Abilitate de a lucra independent si in echipa;
- Atentie la detalii, organizare si spirit de echipa;
- Cunostiinte de operare a calculatorului;
Beneficii:
- Salar atractiv
- Tichete de masa 30 lei/zi;
- Al 13-lea si al 14-lea salariu;
- Transport asigurat;
- Spor de noapte;
- Polita de Asigurare privata;
- Spor de vechime procentual cu perioada lucrata.